Привітання з Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 13:57

Дорогі наші медичні працівники!

На изображении может находиться: один или несколько человек и текст

Прийміть найщиріші вітання із Вашим професійним святом, яке щороку відзначається 21 червня.
     Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку жителів громади: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою, селищний голова            Олег Бєлоус