Вітання з Днем визволення Окон від фашистських загарбників

Дата: 03.04.2020 08:23

Шановні ветерани, земляки!

Від щирого серця вітаю Вас з 76 річницею визволення селища Окни від фашистських загарбників!
На изображении может находиться: цветок, текст и еда
У цей славний день ми з глибокою повагою згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, і день у день тяжкою працею відбудовували на ній мирне життя.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Свята пам’ять про нього залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за життя, яке віддали за свободу Батьківщини. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів-переможців, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

Пам'ять непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через тисячоліття. І сьогодні наш обов’язок – бути гідними героїчного подвигу визволителів, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі, бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап загарбників, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Цього святкового дня щиро бажаю вам, дорогі ветерани та жителі Окнянщини, міцного здоров’я, миру та злагоди!

З повагою,

Селищний голова                                                                                                         Олег Бєлоус