Дата: 19.03.2020 16:54

Про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Картинки по запросу "картинки оцінка впливу довкілля"

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Окнянська селищна рада Окнянського району Одеської області інформує про намір провадити плановану діяльність з екологічного відновлення ділянки річки Ягорлик від села Довжанка до села Розівка, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Планована діяльність буде реалізована за небюджетні кошти в рамках проєкту ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер».

Проєктом передбачається відновлення природного русла річки шляхом ліквідації несанкціонованих перешкод (загат, насипів), створення водопропускної споруди в дамбі автодороги на ділянці с. Артирівка – с. Ілія, розчищення русла від матеріалів замулення. Реалізація проєкту матиме позитивний вплив завдяки ліквідації заболочення та гнильних процесів з викидами сірководню, призведе до покращення якості води, санітарно-екологічного стану території, буде сприяти соціально-економічному розвитку місцевих сіл завдяки створенню передумов для відновлення луків, сіножатей і пасовищ, а також сприятиме підвищенню туристичної привабливості та створить нові можливості для розвитку екотуризму та інших екологічно дружніх видів природокористування.

Ознайомитися з повним текстом повідомлення про плановану діяльність можна за посиланням: http://ecology.odessa.gov.ua/ocnka-vplivu-na-dovkllya/povdomlennya-pro-planovanu-dyalnst-yaka-pdlyaga-ocnc-vplivu-na-dovkllya/.

Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, громадськість може надати уповноваженому територіальному органу зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, ecolog@odessa.gov.ua, тел. (048) 728-35-05, 728-34-58.