УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 19.03.2020 16:53

Картинки по запросу "картинки увага конкурс"

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Окнянська селищна рада Окнянського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних та майнових відносин Окнянської селищної ради.

Відповідно до Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом національного агенства України з питань державної служби від 07.11.2019 203-19 встановити наступні вимоги до кандидатів на посаду:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- вільне володіння та робота з ПК.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу , за адресою:

смт. Окни вул.Першотравнева, 6, Окнянська селищна рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-15 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефонами: 2-10-53.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби ;

- заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних (бланк)

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

-   копію документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

-   копію  військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

селищний голова       О.С.Бєлоус