Окнянська селищна рада Окнянського району Одеської області інформує!

Дата: 24.01.2020 16:35

З 1 січня 2020 року розпочато черговий етап подання суб'єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи „Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”( далі – Закон).
Статтею 3 цього Закону визначено перелік осіб, які подають декларації.

Нет описания фото.

Відповідно до статті 45 цього Закону особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:
1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
2. Перевірити термін дії та працездатність ЕЦП (Електронний цифровий підпис) для роботи з Реєстром.
Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі та пароль від неї у захищеному місці.
За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).
З метою уникнення негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.