1 тиждень з життя дитячих садочків Окнянської селищної ради

Дата: 08.11.2019 11:12

Дошкільні роки… Прекрасні і незабутні… Вони запам’ятовуються на все життя. Тому вихователі дитячих садочків завжди шукають нові та цікаві заняття для навчання своїх вихованців. Сяючі очі дітей, радісний щебіт, усміхнені обличчя, небажання залишати світ гри – ось найправдивіша оцінка діяльності педагога і найщиріша подяка.

Протягом тижня в закладах дошкільної освіти Окнянської селищної ради було проведено низку різноманітних та захопливих занять.

Так у ЗДО «Берізка» с. Новосамарка відбулися:

Сюжетно-рольова гра "Лікарня".

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят

На изображении может находиться: 5 человек, в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, в помещении

Піший перехід до лісосмуги.

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, дерево, ребенок, на улице и природа

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, ребенок, небо, на улице и природа

Середня група вивчала дорожні знаки

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, ребенок, стол и в помещении

А наймолодші дітки загартовувалися разом на свіжому повітрі та грали в рухливі ігри

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, обувь, ребенок, баскетбольная площадка и на улице

На изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, дерево, обувь, ребенок, на улице и природа

В Довжанському ясла - садку "Малятко" 07 листопада 2019 року вихователь ясельної групи "Гномики" Дарієнко Л. І. провела заняття з малювання на тему: «Квіти».

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

Вихователь старшої групи "Берізка" Корчинська Л.Г. провела для своїх вихованців кулінарний майстер-клас на тему: «Рогалики з повидлом»

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и ребенок

На изображении может находиться: 1 человек, ребенок и еда

Вихователь молодшої групи "Ромашка" Руснак Л.М. провела заняття в підгрупі "Наші малята" з малювання на тему: «Стрічки для віночка».

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, гостиная и в помещении

В ЗДО «Капітошка» с. Новосеменівка проведено рольове обігрування української народної пісні «Ходить гарбуз по городу»

На изображении может находиться: 9 человек

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят