75 річниця визволення України від фашистських загарбників

Дата: 03.11.2019 10:58

75 річниця визволення України від фашистських загарбників не залишила байдужими і вихованців старшої різновікової групи ЗДО "Росинка" с. Топали, на чолі з вихователем Мухіною О. А. Змістовне заняття з дітьми завершилось візитом до пам'ятника загиблим воїнам, де дітки мали змогу особисто , на знак пам'яті та вдячності за відвойовану землю, залишити квіти на Братській могилі. Даний захід збагатив дитячі серця позитивними емоціями . Хоч і маленькі , але непростою долею українського народу пройнялися , мов дорослі.
Також в ЗДО «Золотий Ключик» Малаївського старостинського округу, було проведено виховну годину «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!». Метою заходу було - виховання почуття патріотизму , шанобливого ставлення до пам`яті про перемогу над фашиськими загарбниками. Пам`ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам`ятника загиблим воїнам.

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, небо и на улице

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, ребенок, небо и на улице

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и на улице