Привітання з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля

Дата: 27.09.2019 12:07

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Картинки по запросу картинки до всеукраїнського дня дошкілля

У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля.
Ця професія вимагає від людини мудрості та майстерності, турботи та терпіння, любові та безмежної відданості своїй справі. Виховання наших дітей на початку життя - непросте завдання, але від нього залежить наше майбутнє та майбутнє нашої держави.
Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, талант, наполегливість і високий професіоналізм. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, в житті – достаток і удача. Бажаю вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.
Селищний голова О. С. Бєлоус