Привітання з Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2019 12:48

Шановна громадо!

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???? ?????? ???µ?·?°?»?µ?¶?????????? ???????°??????

Від усього серця вітаю вас з 28-ю річницею Незалежності України – величним святом нашої Державності.

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоствердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Нині ми переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність і цілісність України. Ще ніколи в новітній історії України на нашій землі не було війни – не лунали постріли, не гинули люди. А сьогодні на сході країни гинуть наші найкращі сини, справжні герої, відстоюючи право України на самовизначення.

З нагоди величного свята бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

Зі святом вас!

селищний голова                                 О. С. Бєлоус