Зручна автобусна зупинка – це необхідно!

Дата: 09.07.2019 13:35

• Фото без опису

• Останнім часом автобусним зупинкам приділяється багато уваги. Це і правильно. Адже в наш час, як би ми не старались, але багато чого в житті селян так би мовити «зав’язано» на райцентрі: адмінпослуги, банківські установи, ринки, магазини і т.д. …Отже за будь якою дрібничкою треба їхати до райцентру. Звичайно, в кого в розпорядженні є авто, йому це не цікаво, а от всім іншим…

• Автобусна зупинка потрібна щоб діждатись транспорту, тобто перебути від кількох хвилин до півгодини, а то і більше. І одне питання цей час пробути в зручному, затишному місці, або інше: простояти під пекучим сонцем, чи під дощем, чи на пронизливому вітру.

• Автозупинки повинні бути і до того ж ЗРУЧНІ, а потім вже розфарбовані в патріотичні кольори, або коники, або півники. Що ж таке зручна автобусна зупинка? Зупинка повинна бути облаштована так, щоб пасажиру видно було транспорт, а транспорту було видно пасажира. Тобто, щоб завчасно між водієм і пасажиром так би мовити налагоджувався візуальний контакт, а слідом відповідно один підготувався до зупинки, а інший до посадки. Буде добре, коли на зупинці є лавочка де можна посидіти, перепочити якусь хвильку, або поставити сумку, і при цьому бачити транспорт, що наближається.

• Для зручності мешканців села Володимирівка Антонівського старостинського округу Окнянською селищною радою проведено поточний ремонт автобусної зупинки.

• Пропонуємо фото до ремонту автобусної зупинки і після ремонту: