A A A K K K
для людей із порушенням зору
Окнянська громада
Одеська область, Подільський район

До уваги громадян!

Дата: 03.07.2019 17:04
Кількість переглядів: 478

        Окнянська селищна рада, відповідно до закону України «Про доступ до публічної інформації», надає для ознайомлення проект рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 12.06.2019 № 730/14-VII «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Красноокнянський Комунальник» смт Окни»

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???? ?????°????

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про внесення змін і доповнень до рішення Окнянської

селищної ради від 12.06.2019 № 730/14-VII «Про

затвердження тарифів на послуги централізованого

водопостачання та водовідведення для абонентів КП

«Красноокнянський Комунальник» смт Окни»

 

У зв’язку зі зміною запровадження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги (зі змінами)», Закону України від 16.07.2015 № 626-VIII «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, керуючись п.п.2 п. «а» ст. 28, ст. 29, 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Окнянська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести до рішення Окнянської селищної ради від 12.06.2019 № 730/14-VII «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Красноокнянський Комунальник» смт Окни» такі зміни і доповнення:

1.1. У назві виключити слова «смт Окни».

1.2. У пункті 1 виключити наступні цифри і слова «з 01.06.2019 року».

1.3. Пункт 2 виключити і викласти в такій редакції: «Зазначені у даному рішенні тарифи на послуги, які надає КП «Красноокнянський Комунальник», запровадити з 01 серпня 2019 року».

1.4. У пункті 3 цифри і слова «20 грудня 2017 року № 274-VII «Про встановлення тарифів на центральне водопостачання та водовідведення» замінити цифрами і словами «9 липня 2015 року № 641-VI «Про корегування тарифів на послуги водопостачання та норм споживання води на 2015 рік».

1.5. Пункт 4 виключити і викласти в такій редакції: КП «Красноокнянський Комунальник» (Бесараба В.В.):

1.6. До пункту 4 додати підпункти 4.1., 4.2., 4.3., 4.4. та викласти в такій редакції:

«4.1. Повідомити споживачів послуг через засоби масової інформації про зміну тарифів у 5-ти денний термін. 

4.2. Провести перерахунок по сплаті абонентами за послуги водопостачання (з моменту введення в дію підвищених тарифів) та компенсувати, в подальшому, за рахунок сплати послуг (з набрання чинності рішення Одеського окружного адміністративного суду від 14.03.2019 про визнання протиправним та скасування Окнянської селищної ради від «20 грудня 2017 року № 274-VII «Про коригування тарифів на центральне водопостачання та водовідведення»).

4.3. Укласти із споживачами договори (зміни до договорів) на надання послуг з водопостачання та водовідведення.

4.4. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі проводити перерахунки згідно умов договору зі споживачами про надання послуг з водопостачання та водовідведення.»

1.7. Пункт 5 виключити і викласти в такій редакції: «Доручити секретарю Окнянської селищної ради (Артьомова О. Л.) здійснити оприлюднення цього рішення в офіційному друкованому виданні - місцевій газеті «Окнянський вісник» та на офіційному сайті селищної ради веб-сайті в мережі Інтернет.»

1.8. Зміст пункту 6 перенести до пункту 8, який додати.

1.9. Пункт 6 викласти в такій редакції: «Це рішення набирає чинності з моменту його прийняття селищною радою та підписанням його головою, і діє протягом встановлення чи затвердження нових тарифів на послугиз централізованого водопостачання та водовідведення.»

1.10. Додати пункт 7 виклавши в такій редакції: «Організацію виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови (Бігунець С. М.) та начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою (Комарницька Т. С.).

 

Селищний голова                                                                      О.С.Бєлоус


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.