Окнянська громада
Одеська область, Подільський район

Рекомендований порядок денний пленарного засідання позачергової 14-ї сесії сьомого скликання

Дата: 12.06.2019 15:30
Кількість переглядів: 443

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 1-ий квартал 2019 року

 2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради об’єднаної територіальної громади від 21 грудня 2018 року № 471/8-VII «Про селищний бюджет Окнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

 3. Про затвердження розпорядження селищного голови прийнятого в міжсесійний період.

 4. Про затвердження Плану соціально - економічного розвитку Окнянської селищної ради на 2019 рік

 5. Про затвердження переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об’єктів комунальної власності Окнянської селищної ради

 7. Про встановлення для підприємств, установ та організацій комунальної власності на території Окнянської селищної ОТГ ради розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету

 8. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Окнянської селищної ради на 2020 рік

 9. Про встановлення на території Окнянської селищної ради акцизного податку на 2020 рік

 10. Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Красноокнянський Комунальник» смт Окни

 11. Про надання згоди на прийняття цілісног майнового комплексу Цеханівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти) філію КОМУНАЛЬНОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ТКАЧЕНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ) ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ та окремо індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Окнянського району у комунальну власність Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області

 12. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Окнянського району до комунальної власності Окнянської селищної ради

 13. Про затвердження Положення про конкурс на посади керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Окнянської селищної ради,що належать до комунальної форми власності

 14. Про продовження терміну роботи в.о. директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДКА) «МАЛЯТКО» ОКНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 15. Про продовження терміну роботи в.о. директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДКА) «РОСИНКА» ОКНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Трач І.В. (Малаївський старостинський округ).

 17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку пай) Демчуку Ю. Б.

 18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку пай) Осипу С. М.

 19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Корольовій І. В. (Антонівський старостинський округ).

 20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Павловій Ю. І. (Топалівський старостинський округ).

 21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Власенку В. Д . та Іонуц Н. Д.. (Окнянська селищна рада ).

 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Кузинській І. І. (Антонівський старостинський округ).

 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Хахузі М.А. (Антонівський старостинський округ).

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) Плотник Г.А. (Малаївський старостинський округ).

 25. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва Цигенаш М.М. в межах смт Окни

 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва Яловенко Н.Д.. в межах с. Римарівка.

 27. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Цигенаш М. М. в межах смт Окни.

 28. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області надання дозволу на розробку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Грекову В. В., учаснику бойових дій (АТО). (Окнянська селищна рада).

 29. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області надання дозволу на розробку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Білану М. О., учаснику бойових дій (АТО). (Окнянська селищна рада).

 30. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області надання дозволу на розробку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Рошці С.М., учаснику бойових дій (АТО). (Окнянська селищна рада).

 31. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області надання дозволу на розробку та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Тишковському О.С., учаснику бойових дій (АТО). (Окнянська селищна рада).

 32. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кіпері О.В. (Топалівський старостинський округ).

 33. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ковтун В.П. (Окнянська селищна рада).

 34. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Ковтуну Д. С. (Окнянська селищна рада).

 35. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Бігунець І. Г. (Окнянська селищна рада).

 36. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Вепрік С. М. (Окнянська селищна рада).

 37. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Стадник В.Д. (Окнянська селищна рада).

 38. Про надання дозволу Мирону В.І. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Маяківський старостинський округ).

 39. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в спільну часткову власність Сосевич Б.Ю. та Трачук Л.Ю. (Окнянська селищна рада)

 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Кузьменку В.М.. (Окнянська селищна рада).

 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Трачевському С. В. (Окнянська селищна рада).

 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Кірсей Н. І. (Малаївський старостинський округ).

 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Петровій І. (Окнянська селищна рада).

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Гавенко О. І. (Антонівський старостинський округ).

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Юращук К. І. (Окнянська селищна рада).

 46. Про надання земельних ділянок в тимчасове користування на умовах оренди для обслуговування нежитлових будівель для здійснення товарного сільськогоспо дарського виробництва ТОВ «ОКНЯНСЬКА ПРАВДА» на території Довжанського старостинського округ

 47. Про надання земельних ділянок в тимчасове користування на умовах оренди для обслуговування нежитлових будівель для здійснення товарного сільськогоспо дарського виробництва ТОВ «ОКНЯНСЬКА ПРАВДА» на території Малаївського старостинського округу

 48. Про надання земельних ділянок в тимчасове користування на умовах оренди для обслуговування нежитлових будівель для здійснення товарного сільськогоспо дарського виробництва ТОВ «ОКНЯНСЬКИЙ ЛАН» (Окнянська селищна рада)

 49. Про надання земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Стояновій А. О. (Окнянська селищна рада).

 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років в межах населеного пункту, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Стояновій А. О. (Окнянська селищна рада).

 51. Про надання земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди для сінокосіння Студенок О.А. в межах с. Маяки.

 52. Про надання земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди для городництва Медушевському В. В. в межах смт Окни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних