Привітання голови селища з Вознесінням Господнім та Днем селища!

Дата: 11.06.2019 14:02

Шановні земляки-окняни!

Привітання з Вознесінням Господнім 2019: вірші, проза і смс ...
Сердечно вітаю вас з Вознесінням Господнім та Днем селища!
У такі свята, як День народження селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої Батьківщини. Усі ми об’єднані любов’ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.
Адже Окни– це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності різних народностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе. Саме цим і вирізняється наше селище серед інших, саме це і робить нас сильнішими
У це світле свято бажаю, щоб наші Окни завжди були квітучими і красивими, а життя кожної сім’ї – сповнене душевного тепла, радості й достатку! Нехай Бог благословить наш край і дасть його мешканцям міцне здоров’я, добробут й багато успіхів на життєвих шляхах.
Нехай із кожним роком Окни процвітають, у селищі завжди лунають дитячі голоси, примножується його слава і краса.
Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаємо всіх з Днем селища. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому краї.
Впевненості і стабільності вам у житті! Щастя, миру кожному дому і кожній родині!

З повагою селищний голова О. С. Бєлоус