A A A K K K
для людей із порушенням зору
Окнянська громада
Одеська область, Подільський район

Проект рішення

Дата: 23.05.2019 10:41
Кількість переглядів: 672

 

Про затвердження тарифів на послуги 

централізованого водопостачання

та водовідведення для абонентів 

КП  «Красноокнянський Комунальник»

смт  Окни 

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???°????????

Розглянувши клопотання комунального підприємства  «Красноокнянський Комунальник» від 16.05.2019 № 52 щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які надає підприємство  згідно наданих розрахунків тарифів на вказані послуги, враховуючи позитивний висновок постійної комісії та  у зв’язку із зміною вартості окремих складових тарифу з причин, які не залежать від вказаного комунального підприємства, а саме – підвищення рівня мінімальної заробітної плати, вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, з метою недопущення подальшої збитковості підприємства та забезпечення економічно обґрунтованого рівня вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення,  відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, частиною 1 статті 7, частини 3 статті 31 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV, Відповідно до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу  до формування тарифів на житлово – комунальні послуги ( зі змінами)  та Закону України від 16.07.2015 року №626-VIII “Про внесення змін  до деяких законів України у сфері комунальних послуг»,  керуючись Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом  Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово – комунальних послуг  № 130 від 05.06.2018  року , керуючись пунктом 2 пункту «а» статті 28, статтями 29, 30, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про ціни і ціноутворення», , з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг водопостачання та водовідведення, Окнянська селищна рада

   ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 01.06.2019 року тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

Для населення:

- З централізованого водопостачання – 25 грн.29 коп. за 1 м3;

- З централізованого водовідведення – 17 грн.52 коп. за 1 м3;

Для бюджетних та інших  підприємств:

- З централізованого водопостачання – 41грн.34 коп. за 1м3;

- З централізованого водовідведення – 28 грн.64 коп. за 1 м3.

2. Рішення сесії вводиться в дію з дня  прийняття на сесії селищної ради та через 14 днів з дня опублікування в засобах масової інформації та на офіційному ВЕБ – сайті Окнянської селищної ради. 

3. Рішення сесії Окнянської селищної ради від 20 грудня 2017 року № 274-VII «Про встановлення тарифів на центральне водопостачання та водовідведення» визнати таким, що втратило чинність.

4. У разі зміни протягом часу дії тарифів з центрального водо забезпечення та водовідведення обсягу окремих складових економічно обґрунтованих тарифів з причин, які не залежать від виконавця, зокрема, збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні  та інші матеріальні ресурси, виконавці з надання послуг проводять корегування встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і подають на затвердження сесії Окнянської селищної ради. При цьому розрахунок тарифів може проводитись шляхом корегування лише тих складових структури тарифів, за якими відбулися зміни в бік збільшення або зменшення.

5. Комунальному підприємству «Красноокнянський Комунальник» забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації у 5-ти денний термін.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з економічних питань та бюджету та  постійну комісію селищної ради з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян.

 

Селищний голова                                                  О. С. Бєлоус  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         

 

                                                                                  

ОКНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОКНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                        

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

«_____»__________2019р.

 

 Щодо зміни тарифів 

на централізоване водопостачання

 та водовідведення.

 

       Відповідно до формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу  до формування тарифів на житлово – комунальні послуги ( зі змінами)  та Закону України від 16.07.2015 року №626-VIII “Про внесення змін  до деяких законів України у сфері комунальних послуг», згідно вимог частини третьої та четвертої Закону, органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на житлово- комунальні послуги  в розмірі не нижче економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво ( надання), керуючись п.2.2.-2.3,2.12 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/ тарифів з обґрунтуванням її необхідності та врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом  Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово – комунальних послуг  №390 від 30.07.2012 року  ( зі змінами), Законом України «Про питну воду та питне водопостачання», Закону України «Про місцеве самоврядування» та враховуючи висновки постійної комісії з економічних питань та бюджету

   ОКНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШИЛА:

7. Затвердити з 01.06.2019 року тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

Для населення:

- З централізованого водопостачання – 25 грн.29 коп. за 1 м3;

- З централізованого водовідведення – 17 грн.52 коп. за 1 м3;

Для бюджетних та інших  підприємств:

- З централізованого водопостачання – 41грн.34 коп. за 1м3;

- З централізованого водовідведення – 28 грн.64 коп. за 1 м3.

8. Рішення сесії вводиться в дію з дня  прийняття на сесії селищної ради та через 14 днів з дня опублікування в засобах масової інформації та на офіційному ВЕБ – сайті Окнянської селищної ради. 

9. Рішення сесії Окнянської селищної ради від 20 грудня 2017 року № 274-VII «Про встановлення тарифів на центральне водопостачання та водовідведення» визнати таким, що втратило чинність.

10. У разі зміни протягом часу дії тарифів з центрального водо забезпечення та водовідведення обсягу окремих складових економічно обґрунтованих тарифів з причин, які не залежать від виконавця, зокрема, збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні  та інші матеріальні ресурси, виконавці з надання послуг проводять корегування встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і подають на затвердження виконавчому комітету Окнянської селищної ради. При цьому розрахунок тарифів може проводитись шляхом корегування лише тих складових структури тарифів, за якими відбулися зміни в бік збільшення або зменшення.

11. Комунальному підприємству «Красноокнянський Комунальник» забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації у 5-ти денний термін.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з економічних питань та бюджету та  постійну комісію селищної ради з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян.

 

Селищний голова                                                  О.С.Бєлоус                                                                                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь