Відзначення Дня Європи

Дата: 22.05.2019 15:29

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цього року День Європи в Україні припадає на 18 травня.
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
15 травня 2019 року Окнянський районний будинок дитячої та юнацької творчості спільно з Окнянською селищною радою провели День Європи з вихованцями БДЮТ.
По завершенню заходу діти привітали жителів громади зробленими власноруч квітками та «журавликами бажання».
Дякуємо колективу Окнянського районного БДЮТ за співпрацю та допомогу у проведенні свята!