Роз'яснювальна робота

Дата: 15.05.2019 10:12

14.05.2019 року в приміщенні селищної ради під головуванням заступника голови селищної ради Бігунця С. М. була проведена роз'яснювальна робота працівниками громади з суб'єктами підприємницької діяльності - власниками земельних ділянок та розташованих на них будівель щодо їх цільового призначення. Були надані рекомендації відповідно до цільового використання земельних ділянок та оформлення документації згідно чинного законодавства.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????», ?????????????°?? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????