До уваги представників бізнесу та громадськості!

Дата: 27.03.2019 16:52

28 березня 2019 року о 10.00 годині відбудеться семінар для платників на тему: “Новини податкового законодавства”. Проводить семінар Подільське управління ГУ ДФС в Одеській області.

На семінарі будуть розглянуті питання щодо:

- нарахування податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та військового збору;

- сплати земельного податку з юридичних, фізичних осіб (у тому числі садових товариств);

- декларування доходів, отриманих у 2018 році;

- оподаткування податком на прибуток підприємств;

- оподаткування податком на додану вартість;

- застосування реєстраторів розрахункових операцій;

- обігу та оподаткування підакцизних товарів.

Семінар відбудеться за адресою: смт. Окни, вул. Комарова, 2 (актова зала Окнянської РДА).

З організаційних питань щодо участі у заході звертатись за телефоном: (04861) 22431