Легалізація праці

Дата: 27.03.2019 16:42

27 березня 2019 р. в приміщенні селищної ради відбулось перше засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням Бєлоуса О. С., на якому розглядалися такі питання:

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ?»?µ???°?»???·?°?????? ?????°????

1. Додержання законодавства про працю, зайнятість та необхідність офіційного працевлаштування працівників і виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму, про розміри штрафних санкцій, які накладаються на роботодавця у разі виявлення порушень трудового законодавства згідно Постанови КМУ від 26.04.2017р. №295, яка набула чинності з 16.05.2017р.- роз′яснення інспектора з праці Добровольської Л.В.

2.Відпрацювання листів управління Пенсійного фонду (середня заробітна плата становить менше мінімальної або на рівні мінімальної, неповний робочий місяць, скорочення застрахованих осіб та ін.)

3. Організаційні питання роботи комісії та співпраця всіх причетних до даного питання служб для ефективної роботи робочої групи в даному напрямку та її результативності.