Наведемо лад в селищі разом!

Дата: 20.03.2019 16:51

Шановні жителі селища!

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ????????????

Благоустрій  – це питання, яке повинне стосуватися кожного мешканця селища. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто недопустимо. Хто має прибрати за нас? Працівники комунальної установи з благоустрою селищної ради?  Вони знову й знову прибирають території, де жителі селища постійно роблять смітники.

Жителі, прибираючи власні домівки та подвір’я, викидають сміття куди попало, вважаючи, що те, що діється за межами їх оселі – це вже не їхня справа. Кожен дбає лише про чистоту власної домівки. Таке ставлення жителів  до благоустрою просто обурює. Адже всі хочуть, щоб вулиці були чистими та впорядкованими, але ніхто для цього нічого не робить. Всі знають, хто викидає сміття, але мовчать. Надіємось, що мешканці  вулиць зрозуміють, що варто дбати не тільки про чистоту власних осель, але і про чистоту селища, в якому живемо. Адже, на жаль, ми звикли, раптом щось – одразу звинувачувати всіх, тільки не себе. Але ж, насправді, слід розпочати з самого себе – адже від нас самих залежить благоустрій рідного краю. Не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі. Тож звертаємось до окнян: не будьте байдужими, запитайте кожен себе — чи все ви зробили, щоб у вашому дворі, вулиці було затишно і чисто?

Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці. Наші працівники з благоустрою постійно вивозять з центральних вулиць, кладовищ, а також з несанкціонованих звалищ тонни сміття. Прохання до жителів прилеглих вулиць, поважати працю комунальників та не утворювати більше стихійних сміттєзвалищ, адже від цього залежить ваше здоров’я, настрій та комфорт.

При виявленні фактів порушення,уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), а для юридичних осіб (від 850 до 1700 грн.).

Але наша робота не лише карати та накладати штрафи. Головне завдання - ведення діалогу з жителями, інформування.

Трактор для збору сміття виїзжає кожної неділі щовівторка та щоп’ятниці. Вулиці, по яких здійснюється вивезення побутових відходів та сміття:

1. Вул. Козацької Слави;

2. Вул. Бондаренко;

3. Вул. Перемоги;

4. Вул. Першотравнева;

5. Вул. Ломоносова;

6. Пров. Базарний;

7. Вул. Херсонська;

8. Вул. Миколи Антипова;

9. Вул. Терехова;

10. Вул. Гагаріна;

11. Вул. Шкільна;

12. Вул. Трояндова;

13. Вул. Князя Володимира;

14. Вул. Миколи Хвильового;

15. Вул. Комарова;

16. Вул. Манагарова;

17. Вул. Лікарняна.

Графік роботи транспорту, що здійснює вивезення відходів з 5:30 до 8:00 год.

Оплата проводиться наперед за повний місяць 9 грн. з особи старше 18 років.

Бажаючим, звертатися в Окнянську селищну раду.

Також можна вивозити самостійно на єдине, спеціально обладнане звалище побутових відходів та сміття «Солотопка».

Давайте разом будемо підтримувати порядок на вулицях і у дворах нашої громади!Спільними зусиллями наведемо лад у нашому мальовничому селищі!