День закоханих на Окнянщині

Дата: 18.02.2019 16:08

День святого Валентина - свято особливе, повне чудес, любові, теплих почуттів. Сьогодні вже відчувається подих весни, не дивлячись на витівки сніжної зими. Веселе, життєрадісне і світле свято - День Святого Валентина відсвяткували, проте потрібно пам'ятати, що кохання не потребує лише календарних дат, воно щодня має жити у наших серцях...

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???? ?????? ?·?°???????°??????

Життя - це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Ми любимо з самого народження - маму, тата, день і ніч, сонце і дощик, тепло і холод, життя ... Любити і бути коханим - найбільше щастя, і іншого не треба! Нехай у житті буде любов, пристрасна, ніжна, ласкава, чуттєва, п'янка. Хай живе любов! З днем святого Валентина!

З нагоди Дня закоханих працівниками будинків культури Окнянської селищної ради ОТГ були проведені конкурсно-розважальні програми з різноманітними цікавими конкурсами.