До відома громадян!

Дата: 04.02.2019 16:42

4 лютого 2019 року під головуванням заступника селищного голови Бігунця С.М. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення та громадян, які гостро потребують допомоги.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???? ???????????°

На засіданні були розглянуті питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих), військових та інвалідів, які брали участь у бойових діях в республіці Афганістан та надання цільової адресної допомоги тяжкохворим особам.

По даних питаннях були винесені позитивні рішення.