Селищна рада в дії.

Дата: 29.01.2019 16:56

29 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету за участі голови Окнянської селищної ради Бєлоуса Олега Сергійовича. На засіданні були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про затвердження графіка проведення засідань виконавчого

комітету Окнянської селищної ради на  2019 рік.

1. Про координаційну раду з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення та громадян, які гостро потребують допомоги.
  2. Про погодження проекту рішення про Програму «Організаційне забезпечення діяльності роботи Окнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області щодо здійснення нагляду за особами, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та попередження рецидивної злочинності на період 2019-2020 р.р. »
  3. Про погодження  проекту рішення «Про Програму створення належних умов обслуговування платників податків Окнянської селищної ради ОТГ на2019 рік»
  4. Про погодження проекту рішення «Про Програму розвитку футболу на період 2019-2020 років»
  5. Про надання пільг у платі за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Окнянської селищної ради ОТГ Одеської області у 2019 році
  6. Про  присвоєння  номера земельній ділянці вільній від забудови.

По всім вищевказаним питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення виконавчого комітету.