ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 23.01.2019 13:40

До уваги фізичних та юридичних осіб!

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

25 січня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні Окнянської селищної ради (вул. Першотравнева, 31) відбудеться засідання тендерного комітету з питання «Укладання договорів на постачання продуктів харчування для закладів дошкільної освіти Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області».

За додатковою інформацією звертатися у відділ бухгалтерського обліку та звітності Окнянської селищної ради (тел. 2-12-49)