A A A K K K
для людей із порушенням зору
Окнянська громада
Одеська область, Подільський район

Про відділ

Окнянський районний центр зайнятості

Адреса

67900, Одеська область, смт. Окни, вул. Європейська, 11А

Телефон, факс.

(04861)22466, (04861)21802

Історична довідка центру зайнятості (створення, діяльність)

Розпочалося зародження служби зайнятості з бюро по працевлаштуванню при економічному  відділі виконкому районної рад, згодом постановою Ради Міністрів України від 21.12.1990р. за №331 була заснована Державна служба зайнятості. Протягом чотирьох років «закладався фундамент» сучасного центру зайнятості у Красноокнянському район) основними   завданнями  та обов’язками якого є реалізація державної політики у сфері зайнятості населення і забезпечення надання клієнтам якісних соціальних послуг.

У 1992 році було призначено першого директора Красноокнянського районного центру зайнятості Сербул Олексія Львовича та введено посади головного бухгалтера та економіста. Кількість осіб, які хотіли знайти хоч будь-яку роботу досягала 150-230 осіб у рік, сплачували внески до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування 12-18 роботодавців. У 1993 році було введено посаду профорієнтатора, який був окремою структурою в районі та знаходився при районному відділі освіти. У 1996 році відбулось збільшення чисельності штатних працівників – введено посаду інспектора. А згодом відбулась реорганізація центру зайнятості   і збільшення чисельності працівників (створення відділу надання соціальних послугДуже складні були ті часи, адже, головний бухгалтер та спеціаліст по Фонду розміщувалися в окремому кабінеті у приміщенні районної ради, а директор та ще чотири спеціалісти в іншому. В одному кабінеті надавались послуги населенню, роботодавцям та в першу чергу приймалися всі управлінські рішення. До 2000 року реєстрація громадян здійснювалась тільки на паперових носіях. На кожну особу заводився журнал, де відображалися дані особи (нинішня персональна картка), відомості про прийняті рішення та надані послуги, дані щодо виплат матеріального забезпечення. Масова реєстрація громадян вперше зафіксована у жовтні 2001 року, коли припинив свою роботу Красноокнянський сирзавод  і до центру зайнятості звернулось з метою реєстрації понад 80 осіб. Крім того 1998-2001 рр. – це роки зародження і початку розвитку малих приватних підприємств району, зміни у законодавчій базі країни дали можливість розширити коло платників внесків – це сільськогосподарські підприємства, фізичні особи та інші підприємства різних форм власності (малі приватні підприємства, товариства, фірми тощо).

07 травня 2001 року – це значна подія в історії діяльності Красноокнянського центру зайнятості, адже безробітний Константинов Сергій Миколайович   організував власну справу отримавши так звану безвідсоткову позику від служби зайнятості.  У 2002 році розпочато практику надання дотацій роботодавцям для створення нових робочих місць (МСП «Старт»).

У 2003 році значно покращились умови праці спеціалістів центру зайнятості, адже, шляхом придбання у 2002 році двох квартир у п’ятиповерховому будинку по вул. Комарова,8 та реконструкції їх ми отримали сьогоднішній центр зайнятості, який обслуговує понад 1250 шукачів роботи та приблизно 250 роботодавців щорічно.

2011 рік став  знаменним у діяльності центру зайнятості, так як було завершено будівництво нової будівлі та здійснено успішний перехід, що значно покращило умови роботи та можливості надання соціальних послуг клієнтам.

Структура Красноокнянського районного центру зайнятості: відділ надання соціальних послуг, відділ бухгалтерського обліку, юрисконсульт. Загальна спискова чисельність штатних працівників становить 12 осіб.

 

Директор Красноокнянського районного центру зайнятості

Прізвище

Кушнір

Ім’я

Галина

По батькові

Анатоліївна

 

 

На посаді з

19 лютого 2007 року.

Освіта

Повна вища

Назва учбового закладу, рік закінчення

Одеська державна академія харчових технологій, 1999 рік. та Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, 2008 рік.

Кваліфікація

Інженер-технолог, менеджер-економіст

Спеціальність

Технологія молока та молокопродуктів, менеджмент організацій.

Відзнаки діяльності трудового колективу або директора центру зайнятості

Оголошена подяка державного центру зайнятості директору з нагоди Дня працівника соціальної сфери у 2008 році, Кушнір Г.А. занесена на районну дошку пошани передовиків виробничої та соціальної сфери відповідно до розпорядження голови Красноокнянської райдержадміністрації від 06.08.2010р. за №236/А-2010-36/ОД. Оголошена подяка Міністерства праці та соціальної політики Кушнір Г.А. з нагоди 20-ї річниці створення державної служби зайнятості в грудні 2010 року. У 2011 році Кушнір Г.А. нагороджена Почесною грамотою Одеської ОДА з нагоди Дня працівника соціальної сфери. В 2013 році була нагороджена спільною грамотою голови Красноокнянської РДА та Красноокнянської районної ради Кушнір Г.А. з нагоди дня працівника соціального сфери.


 

Основні досягнення трудового колективу центру зайнятості за звітний період:Протягом 2016 року., працевлаштовано за сприянням центру зайнятості – 702 особи в тому числі 197 осіб, які потребують додаткових гарантій зайнятості; брали участь у громадський роботах та інших роботах тимчасового характеру - 304 особи;  компенсацію єдиного внеску отримало – 11 роботодавців;  4- особи отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності; охоплено професійним навчанням 277 осіб з числа безробітних; роботодавцями заявлено 710 вакансій, з яких 692 укомплектовано.

Відсутність (кількість) трудових спорів, конфліктів


 

відсутні

Кількість письмових та усних звернень громадян

Протягом 2016 року 17  усних звернень громадян та задоволено 2 запити на інформацію.

Показник плинності кадрів

Першого 2016 року звільнень працівників не відбувалося.


 

Участь у культурному житті області, міста:

Колектив центру зайнятості бере участь у всіх заходах, які організовуються на місцевому рівні, зокрема, що стосується відзначення державних свят, покладення квітів до пам’ятників з нагоди відзначення різних пам’ятних дат.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь