Вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2021 08:18

Шановні жителі Окнянської селищної ради!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя. І за ці роки всі ми пройшли чималий шлях: з досягненнями і поразками, з успіхами і помилками, але він непохитно веде до укріплення нашої могутності і незалежності.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

З нашим державним стягом стояли патріоти на барикадах двох історичних революцій, нині виборюють волю і захищають цілісність країни наші воїни в зоні бойових дій. З ним святкують перемоги та проводжають в останню путь наших Героїв. Він гордо майорить на щоглах міжнародних об’єднань - рівним серед рівних.

День Державного Прапора та День Незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це свята пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію.

Щиро вітаю всіх з нашими величними державними святами. Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах.

Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями.

З повагою селищний голова Олег Бєлоус